O nas

Jesteśmy grupą doświadczonych instruktorów kochających nowe wyzwania i ekstremalne sporty .

Szkolenia to nasza pasja . Zawsze próbujemy przekazać Wam największą ilość wiedzy i nauczyć Was najlepszej techniki .

Justyna–  Kocha zwierzęta i jest świetnym fotografem. Odpowie na Wasze maile i telefony. To z nią uzgodnicie terminy i godziny lekcji, u niej wypożyczycie sprzęt lub oddacie pędnik do przechowalni.

 

Mieszko – instruktor z wieloletnim stażem i doświadczeniem w szkoleniu. Zakochany w Powidzu, z bazą everB związany jest od początku. Z jego lekcji jeszcze nikt nie wyszedł bez uśmiechu na twarzy. Uwielbia motocyklowy off-road i zagraniczne tripy. Pierwszy do zejścia na wodę nawet w najcięższych warunkach.

Karol – osoba, która nie potrafi usiedzieć na miejscu. Nie uznaje słowa ‘nuda’, a z wody mógłby nie schodzić. Instruktor windsurfingu, żeglarz. Uśmiech nie schodzący z twarzy powoduje, że dzieciaki go uwielbiają. Zawsze pełen pomysłów. Potrafi wypompować nawet najmniejszy szkwał, aby pokazać rufę innym.

Mati -najmłodszy członek teamu EverB. Pełen energii i entuzjazmu, instruktor windsurfingu. Do tego zna wszystkie kabarety i roasty na pamięć, więc tekstów nigdy mu nie brakuje. Dla złapania nawet najkrótszego ślizgu poświęci się w każdą pogodę. Ponadto nie umie wytrzymać dnia bez siatkówki.

Inga

 

Wojtek-Mrówa 

instruktor i specjalista windsurfingu od szkolenia amerykańskich żołnierzy :)